Het Cera-team

De Cera-ploeg is het beste bewijs van de coöperatieve kracht.

Team Cera

Programmacoördinatoren

Caro Debruyn
Armoedebestrijding en sociale inclusie

CAROLINE DEBRUYN

016 27 96 84

caro.debruyn@cera.coop

Stéphanie De Smet
Zorg in de samenleving

STéPHANIE DE SMET

016 27 96 27

stephanie.desmet@cera.coop

Hannes Hollebecq
Coöperatief ondernemen

HANNES HOLLEBECQ

016 27 96 77

hannes.hollebecq@cera.coop

Lieve Jacobs
Coöperatief ondernemen

LIEVE JACOBS

016 27 96 18

lieve.jacobs@cera.coop

Hannelore Vandezande
Kunst en Cultuur

HANNELORE VANDEZANDE

016 27 96 26

hannelore.vandezande@cera.coop

Trees Vandenbulcke
Land- en tuinbouw

TREES VANDENBULCKE

016 27 96 75

trees.vandenbulcke@cera.coop

Adviseurs

Alain Baeck
Adviseur

ALAIN BAECK

016 27 96 03

alain.baeck@cera.coop

Kris Debruyne
Adviseur

KRIS DEBRUYNE

016 27 96 74

kris.debruyne@cera.coop

Wim Ingels
Berater

WIM INGELS

016 27 96 46

wim.ingels@cera.coop

Kristien Martens
Beraterin

KRISTIEN MARTENS

016 27 96 58

kristien.martens@cera.coop

Contacteer ons

Heb je vragen? Wil je graag iemand spreken? Heb je informatie nodig?